Uluslararası Nakliyat Hizmetlerimiz

Uluslararası nakliyat sektöründe eşyalarınızın zarar görmesini önlemek, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız ETP Lojistik ile anlaşabilirsiniz. ETP Lojistik ailesi olarak bizler 2015 yılından günümüze kadar olan süre içerisinde çalışmalarımızı başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyat sektöründe yapılan yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda kendimizi geliştirerek bu alanda başarılı çalışmalarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uluslararası nakliyat çalışmalarında firma ve müşteri arasındaki ilişkiyi korumak, müşterinin nakliyat çalışmalarından daha iyi koşullarda faydalanmasını sağlamak adına sözleşmeyle hareket etmekteyiz. Uluslararası nakliyat hizmetlerimiz sayesinde müşterilerin daha iyi koşullarda hizmet almasını sağlamaktayız.

Ershad Trabar Pars

Ershad Trabar Pars Uluslararası Taşımacılık Şirketi, 47337 sicil numarası ile 2015 yılında uluslararası taşımacılık işlerinde faaliyet göstermek üzere taşıyıcı-forwarder lisansı ile kurulmuş olup, tecrübeli yöneticilerin uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanarak faaliyetlerine başlamıştır.

Ershad Trabar Pars Şirketi, Türkiye’nin tüm bölgelerine, BDT ülkelerine (Gürcistan, Özbekistan, Ukrayna dahil olmak üzere) uluslararası taşımacılık (kara, hava, demiryolu, deniz), ihracat ve ithalat alanında aktif acenteler, kalıcı ve düzenli hizmetler kurmuştur. , Ermenistan, Türkmenistan ve Rusya), tüm Avrupa ülkeleri (Macaristan, Bulgaristan, Yunanistan, Almanya, İtalya ve Fransa dahil) ve Çin ve gümrük işlemleri ile ilgili tüm işleri yürütmektedir. Ershad Trabar Pars Firmasında her zaman faaliyetlerimizde müşteri odaklılığı ön planda tuttuk ve bu konuda müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata ve en hızlı şekilde sunmaya çalışıyoruz.