logistik ve Depolama : Depolama Çözümleri

Lojistik anlamda çözüm ortağı arayışlarınızın farklı kıstasları olabilir. Bilhassa günümüzde bunun daha da ileri seviyeye taşındığını görmekteyiz. Bir dönem için yalnızca nakliye ve taşımacılık hizmetleriyle özdeşleşmiş olan yerli lojistik firmalarının profesyonel bir vizyona kavuştuğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Şirket olarak yurtiçi ya da yurtdışı nakliye hizmetlerinin problem yaşanmadan yapılabilmesi mümkün olabilir. Fakat pek çok müşterinin ürün veya hizmet akdini gerçekleştirmek için depolama hizmetlerine de ihtiyaç duyduğu bilinen bir gerçektir.

Depo Yönetim Sistemimiz

WMS (Depo Yönetim sistemi) programımız sayesinde, barkod kontrollü süreçler ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda FIFO, FEFO, LIFO, Lot Takibi, Seri No takibi, Üretim Tarihi, Son Kullanma Tarihi kriterlerine göre çalışmakta ve müşterilerine 7 / 24 web tabanlı stok bilgisi sunabiliyoruz.

 

Bu durumda da sektörün en önemli ikinci kolu haline gelen lojistik depolama hizmeti ön plana çıkmaktadır. Ciddi bir biçimde işini profesyonel bir çalışma vizyonuyla yürüten firmamız, bu noktada pek çok çözüm üretebildiğini söylemeliyiz. Örneğin büyük şehirler ya da endüstriyel açıdan gelişmiş bölgelerde yüksek miktarlarda depolama yapabilmeyi mümkün kılan tesislere sahibiz. Bu durum ise ister istemez başarılı bir lojistik operasyon yürütmemizi sağlıyor.

Depolama Hizmetlerimiz

• Depo sigorta hizmetleri

• Envanter yönetim hizmetleri

• Mal kabul hizmetleri

• Sipariş yönetim hizmetleri

• İade yönetim hizmetleri

• Katma değerli hizmetler KDH